Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi


Akcesoria dla gołębi

Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Karmidło dla gołębi

Prowadząc hodowlę gołębi, wymaga ona od hodowcy nie tylko pracy i zainteresowania, które często są przyjemnym hobby, ale także nakładów finansowych na wyposażenie i modernizacje hodowli, zarówno pod względem okazów gołębi, gatunku i odnowienia stada, ale także pod względem akcesoriów hodowlanych. Akcesoria dla gołębi oferuje mnóstwo sklepów internetowych, dzięki którym łatwo zrobić zakupy, nabyć odpowiedniej wiedzy i zasięgnąć opinii innych hodowców na temat konkretnego akcesorium, na przykład poidła. Rynek akcesoriów dla gołębi jest pełen rożnego typu gadżetów, mniej lub bardziej przydatnych w hodowli, cześć z nich służy jedynie hodowcy, nie przynosząc żadnej korzyści dla samych gołębi. Wyposażenie gołębnika zależy głównie od tego jakiej rasy i w jakiej ilości będziemy hodować gołębie, należy odpowiednio dobrać rozmiar poszczególnych elementów gołębnika. Ważna dla powodzenia hodowli jest higiena, dlatego warto zapoznać się z wiedzą na temat utrzymania czystości w  gołębniku oraz zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria z tym związane, jak środki dezynfekujące i system poideł wraz z karmidłami umożliwiający zachowanie porządku w gołębniku.

Pojnik dla gołębi

Akcesoria dla gołębi dostępne są głównie przez producentów i dystrybutorów oraz  wyspecjalizowane sklepy, przede wszystkim internetowe, jak też przez samych hodowców, często sklepy internetowe prowadzą hodowcy gołębi i to jest najlepsze rozwiązanie, gdyż gwarantuje wysoką jakość produktów i fachową, profesjonalną obsługę. Nie każdy początkujący hodowca gołębi posiada szeroką wiedzę na temat wyposażenia i niezbędnych akcesoriów, w czym pomóc mogą hodowcy z doświadczeniem, zorientowani w tej dziedzinie.

 

Zamówienie w sieci ma poza tym wielką zaletę, wszystko można zamówić bez wychodzenia z domu, niedostępność u jednego sprzedawcy nie stanowi problemu w zakupach u innego sprzedawcy. Internet pomaga również w zapoznaniu się z asortymentem gołębim jak poidła, karmidła, klatki, wanny kąpielowe, drążki, lęgniki i inne, które nie sposób wyliczyć, dodając do tego zróżnicowanych producentów, odmiany i modele, a także ceny robi się tego bardzo dużo tworząc mętlik i dezorientację początkującego hodowcy. Jak wybrać to co jest niezbędne i najbardziej funkcjonalne to chyba najpopularniejsze zapytanie na forum dla hodowców gołębi.

 

Komentarze 

 
+1 # Wojtek 2012-02-17 22:22
chigena jest na pierwszym mieiscu-!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
karmienie_golebi.jpg
Google, praca licencjacka , jak też pisanie prac dyplomowych, Pisaniepracpro.pl - pisanie prac zaliczeniowych , jak też pisanie pracy magisterskiej, Naukowe Koło Naukowe WSOSP Dęblin, Firma świadczy usługi z zakresu bhp, p.poż i ochrony środowiska. Szkolenia bhp Warszawa Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.