Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Akcesoria dla gołębi

Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Karmidło dla gołębi

Prowadząc hodowlę gołębi, wymaga ona od hodowcy nie tylko pracy i zainteresowania, które często są przyjemnym hobby, ale także nakładów finansowych na wyposażenie i modernizacje hodowli, zarówno pod względem okazów gołębi, gatunku i odnowienia stada, ale także pod względem akcesoriów hodowlanych. Akcesoria dla gołębi oferuje mnóstwo sklepów internetowych, dzięki którym łatwo zrobić zakupy, nabyć odpowiedniej wiedzy i zasięgnąć opinii innych hodowców na temat konkretnego akcesorium, na przykład poidła. Rynek akcesoriów dla gołębi jest pełen rożnego typu gadżetów, mniej lub bardziej przydatnych w hodowli, cześć z nich służy jedynie hodowcy, nie przynosząc żadnej korzyści dla samych gołębi. Wyposażenie gołębnika zależy głównie od tego jakiej rasy i w jakiej ilości będziemy hodować gołębie, należy odpowiednio dobrać rozmiar poszczególnych elementów gołębnika. Ważna dla powodzenia hodowli jest higiena, dlatego warto zapoznać się z wiedzą na temat utrzymania czystości w  gołębniku oraz zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria z tym związane, jak środki dezynfekujące i system poideł wraz z karmidłami umożliwiający zachowanie porządku w gołębniku.

Pojnik dla gołębi

Akcesoria dla gołębi dostępne są głównie przez producentów i dystrybutorów oraz  wyspecjalizowane sklepy, przede wszystkim internetowe, jak też przez samych hodowców, często sklepy internetowe prowadzą hodowcy gołębi i to jest najlepsze rozwiązanie, gdyż gwarantuje wysoką jakość produktów i fachową, profesjonalną obsługę. Nie każdy początkujący hodowca gołębi posiada szeroką wiedzę na temat wyposażenia i niezbędnych akcesoriów, w czym pomóc mogą hodowcy z doświadczeniem, zorientowani w tej dziedzinie.

 

Zamówienie w sieci ma poza tym wielką zaletę, wszystko można zamówić bez wychodzenia z domu, niedostępność u jednego sprzedawcy nie stanowi problemu w zakupach u innego sprzedawcy. Internet pomaga również w zapoznaniu się z asortymentem gołębim jak poidła, karmidła, klatki, wanny kąpielowe, drążki, lęgniki i inne, które nie sposób wyliczyć, dodając do tego zróżnicowanych producentów, odmiany i modele, a także ceny robi się tego bardzo dużo tworząc mętlik i dezorientację początkującego hodowcy. Jak wybrać to co jest niezbędne i najbardziej funkcjonalne to chyba najpopularniejsze zapytanie na forum dla hodowców gołębi.

 

Komentarze 

 
+1 # Wojtek 2012-02-17 22:22
chigena jest na pierwszym mieiscu-!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
mieszanka-dla-golebi.jpg