Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Gołębie Artykuły Gołębie nie tylko dla przyjemności

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Gołębie nie tylko dla przyjemności

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Pan z gołębiemChociaż najlepsi hodowcy nie hodują swoich gołębi dla zysku, ale dla przyjemności i satysfakcji, to można na tym zarobić. Niektóre rasy gołębi to bardzo drogie ptaki. Jeśli zainwestować w taką hodowlę trochę pieniędzy, ale również czasu, wysiłku i serca to można uzyskać nowe młode i ładne ptaki. Na ich odsprzedaży da się nieźle zarobić. Jednak sama hodowla dla zysku nie zawsze będzie dobrze prosperowała. Przy odsprzedaży liczą się wszystkie szczegóły, elementy i cechy. Ptak powinien mieć udokumentowaną przeszłość, nawet mieć swoje drzewo genealogiczne. Bardzo dobrze, jeżeli „rodzice” ptaka odnosili sukcesy na wystawach gołębi czy w innych zawodach. Jak to w handlu liczy się również dobre zaprezentowanie „produktu”.

Jeżeli sprzedajesię ptaki za pomocą Internetu warto wstawić dokładne zdjęcia gołębia, które pokazują jego budowę, upierzenie czy też rysunek. Można, więc przyjąć taki wniosek, że jeżeli hodując gołębie nastawiamy się na późniejszy zysk, to trzeba i tak prowadzić hodowlę jakbyśmy byli największymi pasjonatami tych ptaków ukierunkowani na same sukcesy z nimi.

 

 

Komentarze 

 
0 # Lukasz 2011-04-26 10:39
Fajny pan na zdjeciu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Władek 2011-05-01 20:15
Witam Szanownych Hodowców mam pytanie członkowie związku hodowców gołębi płacą składki w jakim celu i kto z tych pieniędzy korzysta ? a co ma z tego hodowca jeśli za obrączki musi zapłacić za wystawienie na wystawach musi zapłacić za stanowisko i klatkę . Szanowni Hodowcy chciał bym się zapisać do związku ale nie tylko otrzymywać puchary i dyplomy ale również kasę jak to jest w innych krajach , bo u nas kasę to biorą ci prezesi i cała świta .Te pieniądze niech będą za osiągi a ta świta niech zadowoli się tymi świecidełkami bez wartościowymi ,nie wiem czy jeszcze tego się doczekam pozdrawiam Władek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dziara 2011-05-06 21:27
Szanowny kolego Władku po części muszę się z panem zgodzić ale to jest za samochód który dowozi gołębie do wyznaczonego celu trzeba zapłacić,puchar y i dyplomy też są kupowane z pieniędzy które są ze składek pieniądze też może pan wykrywać są przecież tzw.loty sponsorowane.Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
symbol_golebia.jpg