Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Gołębie Hodowla gołębi

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Hodowla gołębi

Ocena użytkowników: / 22
SłabyŚwietny 

hodowla gołębiGołębie to bardzo wdzięczne w hodowli ptaki. Z przyjemnością można je podziwiać podczas wylotów z gołębnika lub wewnątrz gołębnika czy we wolierze. Hodowanie tych ptaków to dla wielu ludzi pasja i wieloletnie hobby. Patrząc na ludzi hodujących gołębie nieco z boku można mieć wrażenie, że poświęcają oni wiele czasu i pieniędzy dla zwykłych ptaków. Można zadawać sobie pytanie czy nie lepiej kupić sobie psa? Hodowla gołębi to coś więcej niż trzymanie ptaków w gołębnikach i ich karmienie. To wkładanie własnego serca w pielęgnację ptaków, zapewnienie im odpowiednich warunków, a przede wszystkim uczestnictwo w różnorakich zawodach, wystawach, spotkaniach hodowców itd. Gołębie łączą ludzi z tą pasją hodowli tychże wspaniałych ptaków. Doświadczeni hodowcy z pewnością godzinami potrafiliby opowiadać o różnych gatunkach gołębi, ich umaszczeniu, zwyczajach, pochodzeniu itp. Ponadto sukcesy odnoszone przez hodowców z ich ptakami dają im wiele satysfakcji i motywacji do dalszego prowadzenia hodowli. Być może hodowla gołębi to hobby mało emocjonujące ale bardzo piękne z długoletnią tradycją.

 

Komentarze 

 
+3 # lotek 2012-01-03 13:39
kocham gołembie i chce się zapisać do pzhgp ale ni wiem jak proszę o pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Stanisław 2012-01-04 18:32
Jeśli chcesz się zapisać do P.Z.H.G.P musisz zgłosić się do sekcji na twoim terenie tam ci dadzą deklarację do wypełnienia i powiedzą co dalej. Jeśli chcesz więcej informacji napisz do mnie czyzyk2011@ gmail. com jestem sekretarzem w związku .


z
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Administrator 2012-01-03 13:52
pytanie zadaj na forum, pomożemy Ci z tym;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Wojtek 2012-02-13 07:42
Tak slicznie napisane piękno ptaków to jedno oczekwyanie na ptaka to drugie ale najpierw trzeba zadobyc odpowiedni materiał lotowy .Tak średnie klasy ptak kosztuje duzą kasę orgynał przyniesie nam wiele uciechy tak lepiej zakupić 2 ptaki a dobre . Bo zbieranie z calej Polski to są blęndy już hodowcy . Zawsze jest przyjęnte że ten co wygrywa ma najlepsze to zakupujemy .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+5 # Wojtek 2012-02-17 22:30
Tak tego wszystkiego trzeba dopilnowac tylko samemu bo juz wspólnik robi cos innego ptak i przygotowanie to jest bardzo poważna sprawa wszystko ma byc dociagniente na ostatni guzik . ( ale w to wchodzi profilaktyka ) nie leczenie a zapobieganie to dwie rózne żeczy podajemy jak najwiencej naturalnych odrzywek zioła to podstawa zawsze stabiluzujemy stres bo u hodowcy to kal mokry to juz adeny . To szok i wszyscy jak sie dowiedzą na wkładaniu to automatycznie podają nawet zdrowym i to są bardzo duze tyły nie zapobiec inaczej .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # janusz -147. 2012-03-03 18:51
Witam bardzo ładna budka dla naszych ptaszków fajnie że są tacy ludzie dobrej woli pomocy prowadzenia tej gazetki jest świetna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
wesolych-swiat.jpg