Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Gołębie Problemy z gołębiami

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Problemy z gołębiami

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Gołębie hodowlane to piękne ptaki. Również te dzikie gołębie żyjące na wolności są bardzo piękne i różnorodne, chociaż większość z nas nie rozróżnia grup, a tym bardziej ras gołębi. Ciekawostką jest fakt, że w Polsce w zasadzie wszystkie gołębie są pod ochroną z wyjątkiem tylko gołębia grzywacza i miejskiej formy gołębia skalnego. Wszelkich hodowców i miłośników ptaków nie trzeba przekonywać, że gołębie należy chronić, ale zdesperowanych mieszkańców miast już tak. Zdarzają się bowiem incydenty, przypadki męczenia czy dręczenia tych ptaków szczególnie w miastach. Gołębie są tam często niepożądane. Jednak w miastach liczną grupę gołębi

stanowią właśnie te dwa niechronione prawnie ptaki. Gołębie hodowlane również często są problemem dla sąsiedztwa gołębnika. Ludzie skarżą się naturalnie na odchody, które pozostawiają te ptaki na dachach, elewacjach domów czy karoseriach samochodów. Planując założyć hodowlę gołębi należy więc dobrze przemyśleć gdzie umieścimy gołębnik. Dobrym miejscem są ogrody działkowe czy tereny podmiejskie.

 

Komentarze 

 
0 # Janusz 2010-12-21 18:21
Bardzo ciekawy artykuł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
karma_dla_golebi.jpg