Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Gołębie Wystawy gołębi

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Wystawy gołębi

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

puchary zwycięzców wystawy gołębi

Każdy hodowca posiadający wyjątkowe gołębie pragnie pokazać go innym. To naturalny odruch posiadaczy ptaków o egzotycznych cechach, nietypowym usposobieniu czy też o powszechnym wyglądzie, ale osiągnieciach na tle witalnym i wytrzymałościowych. Głównie z tego względu organizowane są wystawy gołębi, ale to tylko jedna z wielu przyczyn organizacji takich eventów. Wystawy są wyjątkową okazją do dokształcania się w temacie hodowli dla początkujących. Posiadacze niewielkiej ilości gołębi i nie bardzo radzący sobie z opieką nad nimi mają możliwość porozmawiania z hodowcami z wieloletnim doświadczeniem na tej płaszczyźnie. Osoby przyjeżdżające na to typu wystawy są otwarci na wszelkiego rodzaju rozmowy, doradztwo i pomoc każdemu zainteresowanemu. To świetna okazja oby nauczyć się czegoś nowego i zebrać wszelkie porady, a tym samym udoskonalić swoją hodowlę. Dla mało zorientowanych w gatunkach gołębi wystawy są jedynym wyjściem w dokształceniu się. Zdecydowanie jest tu, na co popatrzeć. Hodowcy prezentują rasy z całego świata.

Egzotyczne, o barwnym upierzeniu przyciągają spojrzenia, a gołębie pocztowe o pięknych sylwetkach wskazujących na doskonałą lotność są podziwiane. Takie pokazy są również okazją do poszerzenia swoich znajomości, odnajdywania partnerów, a także miłego spędzenia czasu realizując swoje pasje i zainteresowania. Wbrew pozorom zainteresowanie wystawami gołębi jest ogromne i zapotrzebowanie na ich organizację coraz bardziej wzrasta. Wniosek nasuwa się jeden, pokazy gołębi, skupienie hodowców z różnych rejonów, a nawet krajów, jest niezbędnym elementem w życiu każdego hodowcy, bowiem niesie dla niego ogromne korzyści i realizację pasji.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
golebie_pocztowe.jpg