Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Gołębie Mistrz Hodowli - już dostępny

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Mistrz Hodowli - już dostępny

Ocena użytkowników: / 45
SłabyŚwietny 

Z dniem dzisiejszym Gołąb.eu zakończył pracę nad nowym programem do ewidencji gołębi pocztowych "Mistrz hodowli. Tym samym oznacza to, że program jest dostępny do pobrania, całkowicie za darmo. Program ten jest o tyle istotny w prowadzeniu hodowli gdyż praca z nim umożliwi szybkie i efektywne zarządzanie gołębiami.

Jest jest bardzo prosty w obsłudze, bowiem dokonywanie w nim zabiegów odbywa się za pomocą jednego  elementu z 7 aktywnych. Są to:

- spis hodowli

- rozpłód i rodowód

- informacje dla hodowców

- terminarz

- notatnik hodowcy

- kontakt

- statystyki

Program jest znacznie uproszczony, co było zabiegiem celowym, po to, aby obsługa jego funkcji była szybka i łatwa dla każdego. Dodanie gołębia bądź prowadzenie notatek w pamięci progamu nie sprawi większych trudności. Poza tymi, program oferuje więcej możliwości, bardziej szczegółowych. Należą do nich miedzy innymi:

- zarządzanie hodowla

- dodawanie/usuwanie gołębi

- przypisywanie rodziców

- tworzenie rodowodów

- wydruk dokumentów

- prowadzenie statystyk

- możliwość tworzenia notatek

- prowadzenie kalendarza hodowcy

- oraz wiele innych.

Program możesz pobrać >>TUTAJ<<

Zapraszamy do obejrzenia wideoprezentacji.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
golebie_pocztowe_nowe.jpg