Get Adobe Flash player
Goście
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Gołębie Sklepy dla gołębi

Gołębie Pocztowe - Strona Hodowców Gołębi

Witaj na nowym portalu, który powstał dla ludzi takich jak Ty. Łączy nas wspólna pasja, czym są gołębie pocztowe. Naszym zadaniem jest skupienie wszystkich hodowców gołębi pocztowych. Znajdziesz tutaj liczne artykuły, które możesz oceniać i wypowiadać się na ich temat w komentarzach. Przeczytasz o tym jak założyć własną hodowle. Doradźmy Ci, jaki wybrać gołębnik. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem umieszczając własne artykuły. Dodawaj ogłoszenia i oferty dotyczące gołębi oraz ich mieszkań. U dołu strony znajdziesz najczęściej czytane oraz oceniane artykuły, zachęcamy do ich przeczytania. Zapraszamy również do odwiedzenia zakładki forum. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy w których warto wziąć udział.Życzę miłego korzystania ze strony gołębie pocztowe, oraz sukcesów we własnej hodowli.


Sklepy dla gołębi

Ocena użytkowników: / 34
SłabyŚwietny 

Sklepy dla gołębiBardzo istotną rolę w hodowli gołębi odgrywa ich pielęgnacja, codzienna oraz okresowa. Wszystko po to, aby zapewnić ptakom jak najlepsze warunki życiowe i tym samym przyczyniać się do ich dobrej kondycji zdrowotnej. Niezbędne w hodowli jest zapewnienie gołębiom odpowiednich warunków mieszkaniowych. Gołębnik, bowiem powinien posiadać odpowiedni sprzęt i wyposażenie. Ponadto równie ważna jest pielęgnacja zdrowotna, a więc zakup odpowiednich leków i ziół. Niestety dostęp do artykułów potrzebnych przy hodowli gołębi jest niekiedy utrudniony. Jedynie w większych miastach z łatwością można nabyć potrzebne produkty, w mniejszych jest to jednak ograniczone. W takich przypadkach hodowcy z małych miejscowości, miasteczek i wsi mogą skorzystać z internetowych sklepów dla gołębi.

Cały proces zakupu odbywa się w sieci. Dostęp do specjalistycznych artykułów dla gołębi jest, więc nieograniczony. Hodowcy mają możliwość dostępu do leków, pokarmu oraz akcesorii. Oczywiście wszystko można dostać w łatwy, prosty i przede wszystkim tani sposób. Bez problemu każdy hodowca znajdzie, zamówi i zakupi preparaty dla gołębi, karmy, pasze, dodatki na pierzenie, preparaty odpornościowe, wyciągi roślinne, preparaty witaminowe jak również karmidła, siodełka, kosze transportowe, wloty i inne produkty niezbędne do hodowli gołębi.

 

Komentarze 

 
-1 # luki734 ^^ 2011-08-18 17:28
nom dokladnie tylko nie oplaca się to ponieważ przesyłka kosztuje chyba ze przy duzych ilościach spoko artykuł uważam że powinno być więcej podobnych ponieważ przyciąga to uwagę i jest co czytać w wolnych chwilach ^^
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżAnkieta
Co należy zrobić na stronie?
 
Losowa Grafika
golebie_dete.jpg